Katarzyna Jesiołowska – Wójcik

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest również absolwentką stosunków międzynarodowych.

Od kilku lat zajmuje się sukcesją przedsiębiorstw, planowaniem spadkowym, przekształceniami spółek oraz szeroko rozumianym prawem gospodarczym. Uczestniczyła w ponad 100 procesach przekształcenia spółek i przedsiębiorstw.

Tomasz Kamiński

doradca podatkowy wpisany na listę doradców podatkowych. Ukończył prawo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowej podmiotów gospodarczych a także w zakresie przygotowywania dokumentacji podatkowych dla podmiotów powiązanych.

Zajmuje się doradztwem prawnym przy planowaniu sukcesyjnym i przekształcaniu spółek. Członek rad nadzorczych spółek, w tym podmiotów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Bartłomiej Krukowski

ekspert sukcesyjny, praktyk z 15 letnim stażem. W ostatnich latach wprowadził w kilkuset podmiotach gospodarczych szeroki zakres ochrony majątku formowego i prywatnego.

Od wielu lat prowadzi warsztaty o tematyce: Sukcesja w rodzinie i Firmie. Specjalizuje się w minimalizowaniu ryzyk związanych m.in. z prowadzonym biznesem oraz posiadanym majątkiem rodzinnym.